Hyakka Hyakurou - kolejna lokalizacja w 2017!!

Kolejna japońska gra otome: Hyakka Hyakurou otrzyma angielską lokalizację w przyszłym roku. Angielski tytuł brzmi Nightshade i pojawi się na platformie Steam (brak info o wydaniu na PSV <smutek>).
https://67.media.tumblr.com/9ef4399536edcd1b3f9896ef29641d65/tumblr_nyrweaDEjY1qkonr7o1_500.png
OPIS: "Okres Sengoku w Japonii (przełom XV i XVI wieku) przyniósł otwarty konflikt pomiędzy dwoma zwaśnionymi od lat klanami ninja: Igą i Kogą. W roku 1593 Nobunaga Oda najechał prowincje klanu Ida, rozpoczynając tym samym wojnę, w której zginęła większość ninja podbitego rodu. Ci, którym udało się przeżyć, mimo wzajemnej niechęci dołączyli do klanu Koga.

Siedemnaście lat później okres Sengoku się zakończył, i tym samym Japonia stała się znowu jednym krajem.

Naszą protagonistką jest Enju, córka głowy klanu Koga, Kando Ueno, której marzeniem jest pójście w ślady przyjaciół i  zostanie pełnoprawnym ninją. Kiedy jednak wyrusza na swoją pierwszą misję zostaje wciągnięta w spisek mający na celu..." // tłumaczenie autorskie

Gra posiada pięć ścieżek, przepiękną szatę graficzną oraz znanych i lubianych VA. Na razie nie poznaliśmy ceny, jednak patrząc na jakość produkcji możemy zaryzykować kwotę w okolicach 30 € (ok.125 zł).


Podobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania hyakka hyakurouZnalezione obrazy dla zapytania hyakka hyakurou

Źródło: Steam

0 komentarze:

Prześlij komentarz