I jeszcze jedna lokalizacja!


Prócz dwóch niedawno zapowiedzianych tytułów od Dogenzaki, do plejady angielskich otome na Steamie wkrótce dołączy Lost in Secular Love!

W październiku ubiegłego roku na Steamie zadebiutowała gra chińskiego studia YETU GAME, o tytule 尘沙惑. Produkcja nie doczekała się jeszcze angielskiej lokalizacji, aczkolwiek twórcy zapewniają, iż ta jest obecnie przygotowywana! W notce z 30 stycznia czytamy, że tłumaczenie jest gotowe w 50% i planowane jest demo, dzięki któremu sprawdzimy nie tylko, jak wypadają kwestie w języku Szekspira, ale również jak prezentuje się sama gra.

Niestety niewiele wiemy o fabule, prócz tego, że ta ma się koncentrować wokół mnichów (inspirowanych buddyzmem, ale twórcy podkreślają, iż religia przedstawiona w grze jest całkowicie fikcyjna).

Ciekawostką jest fakt, że w grze możliwa jest zmiana fryzury wybranego mężczyzny - ten może pozostać w swojej standardowej czuprynie lub ogolić się na łyso. Interesujące, ja jednak raczej z opcji nie skorzystam :D

Lost in Secular Love posiada chiński dubbing oraz kilka animowanych ilustracji. W tytule prawdopodobnie pojawiają się sugestywne sceny, i chociaż nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat, przypuszczam, że gra jest kierowana do starszego odbiorcy (PEGI 16). Pewnikiem jest natomiast cena, która wynosi 9,99 €.


Szczegóły wydania:
Deweloper/wydawca: YETU GAME
Data wydania: ??/2017
Gatunek: otome / visual novel
Platforma: Steam
Łączna liczba ścieżek: 3 (?)
Voice acting: tak
Animacje postaci: ?

Do kupienia na:
Wersja cyfrowa: Steam  (9,99 €)


0 komentarze:

Prześlij komentarz