Otome stuff | Najnowsze nabytki #1


Znajomy listonosz zawitał akurat na dzień przed wyjazdem do akademika, dzięki czemu mogę nowymi skarbami nacieszyć się już teraz, zamiast w przyszłym tygodniu ❤ W dodatku przyniósł nie jedną, a dwie zamówione paczki. Może i ta druga ma z otome niewiele wspólnego, jednak skoro tak spieszyła, by zawitać do mnie w ten sam dzień, co japońska siostra, nie widzę powodu, aby jej nie uwzględnić :) Zamówionymi przeze mnie tytułami są kolejno: Theatrhythm Final Fantasy na 3DS/2DS, będący grą rytmiczną od Square Enix oraz dwie japońskie otomki od Otomate, Princess Arthur oraz Hakuouki: Yuugi Roku w limitowanej edycji na PSP.


Najciekawiej prezentuje się oczywiście limitka Hakuouki :) Kolekcjonerskie pudełko zawiera: grę w standardowej wersji  oraz wewnętrzny kartonik, a w nim tzw. drama CD (płyta z nagraniami voice actorów) oraz sporych rozmiarów plakat (?) na płótnie. 

Dodatkowo, tak wyglądają instrukcje oraz wnętrze pudełka od Theatrhythm. Wielka szkoda, że trend dodawania manuali i ozdabiania boxów umarł wraz z narodzinami najnowszej generacji konsol T__T 


To tyle w dzisiejszym rzucie. Przy okazji, chciałabym ostrzec przed nieuczciwymi sprzedającymi na ebayu oraz allegro. Przestrzegam przed wszystkimi aukcjami typu "przedmiot wystawiony za dolara, a cena wysyłki ustawiona na czternaście" (tak było w moim przypadku). O ile kupując jedną rzecz, zapewne nic nie stracicie, tak przy kilku przedmiotach sprzedający prawie na pewno nie zaproponuje wam wysyłki łącznej, tj. w jednym kartonie, za niższą cenę. W takiej sytuacji pozostanie wam jedynie zapłacić za dwie lub więcej paczek osobno, które sprzedający i tak wyśle razem, aby na was zarobić. Naprawdę radzę tego typu aukcji unikać.

2 komentarze:

  1. Bardzo gustowne łupy, czyli jesteś posiadaczka 3DS i PSP, jak pamiętam 3DS odpala też gry z NDS?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! :) Właściwie to 2DSa, ale oba odpalają wszystkie gry z DSa, bez względu na blokadę regionalną.

      Usuń